D. Alper Hayırlıoğlu’nun teşekkür ilanı

//D. Alper Hayırlıoğlu’nun teşekkür ilanı

D. Alper Hayırlıoğlu, MD, Phd bir gazete verdiği teşekkür ilanında bizleri aşağıdaki sözlerle duygulandırdı, onore etti:

Herkesin başarılması imkansız dediği operasyonu çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren Prof. Dr. Semih Halezeroğlu‘na ve asistanı Op. Dr. Gökhan Ergene’ye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

akciğer-ameliyat-hasta-teşekkürü

2019-01-03T13:04:38+00:00Guncel|2 Comments

2 Comments

  1. Tugba 17:50 de 17 Ekim 2017 - Yanıtla

    Merhaba Semih Bey,
    Babamı (64 yaşında, 45 yıldır günde 1.5-2 paket sigara içiyor) sağ tarafında uyuşma nedeniyle acile götürdük, çekilen MR’da beyinde 4-5 yerde lezyon görüldü. BT sonucu, endoskopi, kolonoskopi temiz çıktı, pet sonucundaki yorumlar ise şu şekilde: Kord vokalierde hipermetabolik, sol akciğer üstteki 1.2cm nodülde hafif hipermetabolik, sağ akciğer anteriorda 0.8cm nodülde düşük yoğunlukta, midede (gastirit?) hafif hipermetabolik fdg tutulumu; sağ thalamusta yaklaşık 1.4cm belli/belirsiz nodüler lezyon ile sağ surrenalde 2.6×2.4cm hipodens/hipometabolik nodüler lezyon (adenom?) gözlenen fdg pet/bt inceleme bulguları. Bu doğrultuda göğüs cerrahı ile görüştük ve nodül kemiğe yakın, gizli bir yerde olduğu için iğneli biyopsi yapılamayacağını söyleyip yatış gerçekleştirdiler, sonrasında Oksijen değerleri düşük olduğu için birkaç kere erteleme oldu ve şimdi de KOAH bulunduğu için opere edilemeyeceği söylendi. Bizim de kafamız biraz karıştı, biyopsi olmazsa nasıl bir tedavi yolu izlenecek bilemiyoruz, daha önce KOAH üzerinde de durulmamıştı. Sizin değerli yorumlarınızı almak isteriz.

    • Prof.Dr.Semih Halezeroğlu 19:03 de 16 Kasım 2017 - Yanıtla

      Başka bir hastanede yatmakta olan hastalar için yorum yapmak doğru değildir. Doktorlarınız sizin için en iyisini yapacaktır. Çok geçmiş olsun

Siz de Prof. Dr. Semih Halezeroğlu'na danışmak için aşağıya sorunuzu yazın